با ما تماس بگیرید
021-88937421
محصول تصادفی
چاپ افست استمپری CD , DVD

DVD , CD استمپری (اورجیـنال نقره ای)


در این تکنولوژی که در حال حاضر با پیشرفته ترین تکنولوژی تولید DVD به صورت انبوه می باشد از مستر DVD شما یک قالب آلومنیومی به وسیله دستگاهها کاملاً پیشرفته تهیه می شود که stomper یا استمپر نامیده می شود.
در کارخانه پس از تولید و ضرب (پلی کربنات DVD ) دیتا ( اطلاعات ) شما به روی DVD, Replicate می شود. و پس از تولید به خط تولید چاپ افست یا سیلک اسکرین فرستاده شه و پس از چاپ افست یا سیلک اسکرین فرستاده شده و پس از چاپ افست پنج رنگ یا سیلک اسکرین پنج رنگ که همان افست در صنعت کاغذ می باشدو دارای کیفیت بسیـار بالایی از نظر رایت و چاپ است و از مزیات این نوع چاپ و رایت می توان به تیراژ بالا و خروجی روزانه 000/70 عدد در روز اشاره کرد و ماندگاری بالاتری به نسبت DVDو CD های رایتی را داراست. شرکت سی دی نقش با بهره گیری از دستگاههای پیشرفته تولید استمپری ساخت آلمان و سوئیس در خدمت شما هموطن گرامی می باشد.

CD استمپری


در سیستم تولید استمپری CD از مستر (محتوای CDشما)یک قالب استمپری با استفاده از دستگاههای کاملاً پیشرفته تهیه شده و در خط تولید کارخانه مواد پلی کربنات پس از تولید و ضرب CD به خط چاپ افست فرستاده می شود و چاپ پنج رنگ همزمان به روی بدنه CD انجام می شود که تکنولوژی چاپ افست CD همان تکنولوژی چاپ کاغذ می باشدو کیفیت 300 dpi انجام می شود.
مزایای چاپ CD افست :
1. تیراژ تولید روزانه 000/100 عدد به بالا
2. جنس بهتر CD و ماندگاری بیشتر نسبت به CD رایتی.


تکثیر صنعتیCD , DVD
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تکثیر صنعتی سی دی و دی وی دی بر روی ادامه مطلب کلیک کنید

چاپ افست استمپری CD , DVD
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چاپ افست استمپری سی دی و دی وی دی بر روی ادامه مطلب کلیک کنید

چاپ دیجیتال CD , DVD
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چاپ سی دی و دی وی دی بر روی ادامه مطلب کلیک کنید

صفحه نخست    |     مشتریان ما    |     محصولات    |     مالتی مدیا    |     بسته بندی    |     تماس با ما
کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت سی دی نقش محفوظ است